Programul Campionatulului raionului Ialoveni la Fotbal

Programul Campionatulului raionului Ialoveni la Fotbal

tur ediția 2016

Grupa A

Nr. Data Echipe JUN SEN TEREN Ora / JUN Ora / SEN
Etapa I
1 15.05 Razeni – Gangura Razeni 10:00 11:30
2 Horesti – Costesti Horesti 10:00 11:30
3 Zimbreni – Puhoi Zimbreni 10:00 11:30
4 Tipala – Molesti Tipala 10:00 11:30
Etapa II
1 22.05 Gangura – Molesti Gangura 10:00 11:30
2 Puhoi – Tipala Puhoi 10:00 11:30
3 Costesti – Zimbreni Costesti 10:00 11:30
4 Razeni – Horesti Razeni 10:00 11:30
Etapa III
1 29.05 Horesti – Gangura Horesti 10:00 11:30
2 Zimbreni – Razeni Zimbreni 10:00 11:30
3 Tipala – Costesti Tipala 10:00 11:30
4 Molesti – Puhoi Molesti 10:00 11:30
Etapa IV
1 05.06 Gangura – Puhoi Gangura 10:00 11:30
2 Costesti – Molesti Costesti 10:00 11:30
3 Razeni – Tipala Razeni 10:00 11:30
4 Horesti – Zimbreni Horesti 10:00 11:30
Etapa V
1 12.06 Zimbreni – Gangura Zimbreni 10:00 11:30
2 Tipala – Horesti Tipala 10:00 11:30
3 Molesti – Razeni Molesti 10:00 11:30
4 Puhoi – Costesti Puhoi 10:00 11:30
Etapa VI
1 19.06 Gangura – Costesti Gangura 10:00 11:30
2 Razeni – Puhoi Razeni 10:00 11:30
3 Horesti – Molesti Horesti 10:00 11:30
4 Zimbreni – Tipala Zimbreni 10:00 11:30
Etapa VII
1 26.06 Tipala – Gangura Tipala 10:00 11:30
2 Molesti – Zimbreni Molesti 10:00 11:30
3 Puhoi – Horesti Puhoi 10:00 11:30
4 Costesti – Razeni Costesti 10:00 11:30

 

Programul Campionatulului raionului Ialoveni la Fotbal

tur ediția 2016

Grupa B

Nr. Data Echipe JUN SEN TEREN Ora / JUN Ora / SEN
Etapa I
1 15.05 Dinceni – Bardar Dinceni 10:00 11:30
2 R.Noi – Vasieni R.Noi 10:00 11:30
3 Sociteni – Suruceni Sociteni 10:00 11:30
4 M. Mici Liber
Etapa II
1 22.05 Vasieni – Sociteni Vasieni 10:00 11:30
2 Bardar – R.Noi Bardar 10:00 11:30
3 M.Mici – Dinceni M.Mici 10:00 11:30
4 Suruceni Liber
Etapa III
1 29.05 R. Noi – M.Mici R. Noi 10:00 11:30
2 Sociteni – Bardar Sociteni 10:00 11:30
3 Suruceni – Vasieni Suruceni 10:00 11:30
4 Dinceni Liber
Etapa IV
1 05.06 Bardar – Suruceni Bardar 10:00 11:30
2 M.Mici – Sociteni M.Mici 10:00 11:30
3 Danceni – R. Noi Danceni 10:00 11:30
4 Vasieni Liber
Etapa V
1 12.06 Sociteni – Danceni Sociteni 10:00 11:30
2 Suruceni – M.Mici Suruceni 10:00 11:30
3 Vasieni – Bardar Vasieni 10:00 11:30
4 R. Noi Liber
Etapa VI
1 19.06 M.Mici – Vasieni M.Mici 10:00 11:30
2 Dinceni – Suruceni Dinceni 10:00 11:30
3 R.Noi – Sociteni R.Noi 10:00 11:30
4 Bardar Liber
Etapa VII
1 26.06 Suruceni – R.Noi Suruceni 10:00 11:30
2 Vasieni – Dinceni Vasieni 10:00 11:30
3 Bardar – M.Mici Bardar 10:00 11:30
4 Sociteni Liber